1

4

3

• Nowoczesna Biblioteka Główna i dostep do filii biblioteki na Wydziale Przyrodniczym.

mms 20181115 101646

W dniu 7 listopada 2018 roku studenci kierunku rolnictwo uczestniczyli w VI edycji Konferencji ”Narodowe wyzwania w rolnictwie”. Konferencja miała miejsce w Pałacu Kultury i Nauki. Studenci mieli możliwość wysłuchania kilku debat, w tym głównej z udziałem polityków i ekspertów, w której dyskutowano nad przyszłościowym modelem polskiego gospodarstwa rolnego. Tegoroczna edycja miała 5 niezależnych bloków tematycznych: prawo i ekonomia, agrotechnika, produkcja mleka, trzoda chlewna i technika rolnicza. W każdym z nich były interesujące wykłady. Zorganizowano też eksperckie punkty konsultacyjne. Studenci, których rodzice prowadzą produkcje trzody chlewnej otrzymali zestawy bioasekuracyjne. Cieszymy się, że nasi studenci mieli możliwość poszerzenia wiedzy, ściśle związanej ze studiowanym kierunkiem

mms 20181115 102342

mms 20181115 101637