• Nowoczesna Biblioteka Główna i dostep do filii biblioteki na Wydziale Przyrodniczym.

We wtorek 13 czerwca 2017 roku na Wydziale Przyrodniczym Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach odbyły się warsztaty dla dzieci z oddziału przedszk

olnego Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Łochowie.

Młodych odkrywców na zajęcia warsztatowe zaprosiła Pani prof. dr hab. Anna Zaniewicz-Bajkowska, prodziekan ds. rozwoju. Składały się one z trzech paneli:

„tajemnicza chemia”,

„owoce i warzywa w odżywianiu człowieka”,

* „jak postępować z psem”.

Warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem dzieci, które wróciły do domu pełne wrażeń. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal. Zajęcia przygotowali i przeprowadzili pracownicy Instytutu Agronomii oraz Instytutu Bioinżynierii i Hodowli Zwierząt: dr hab. Jolanta Franczuk, dr Wioleta Byszewska, dr inż. Elżbieta Horoszewicz, mgr Krystyna Chromińska, dr hab. Robert Rosa, mgr inż. Emilia Rzążewska.

fot. Robert Rosa