INSTYTUT ROLNICTWA I OGRODNICTWA

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

czytaj dalej...

W dniu 27 maja 2021, studenci kierunku gospodarka przestrzenna i ostatniego roku rolnictwa drugiego stopnia, uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez przedstawicieli firmy Gardenphilia, Stefana Daszewskiego i Andrzeja Komakowskiego. Moderatorem spotkania był Pan dr Bartosz Zegardło. Przedmiotem warsztatów, była prezentacja polskiego programu do projektowania i wizualizacji ogrodów Gardenphilia DESIGNER. 

Aplikacja przeznaczona jest dla firm i osób zajmujących się zawodowo projektowaniem ogrodów i terenów zieleni. Program cechuje wyjątkowa łatwość i intuicyjność obsługi.

Nasi studenci zapoznali się z możliwościami prezentowanego programu. Dla osób zainteresowanych firma oferuje bezpłatną licencję studencką.

Gardenphilia DESIGNER posiada największą na rynku bazę roślin z polskich szkółek wraz ze zmianami sezonowymi – ponad 8 000 gatunków. Wizualizacje roślin posiadają unikatowe w skali europejskiej, akwarelowe, ręcznie malowane tekstury, nadające projektom ogrodów wyjątkowo piękny, malarski efekt. 

Dzięki wyjątkowej formule 4w1, program umożliwia łatwe i jednoczesne wykonywanie projektów 2D, wizualizacji 3D, automatyczne tworzenie projektów technicznych i kosztorysów oraz posiada unikatową na rynku możliwość prezentacji zmian sezonowych zieleni o dowolnej porze roku.

Dziękujemy firmie Gardenphilia za przeprowadzenie warsztatów.