IMG 20200130 121020 kopia

W dniu 30.01.2020 odbyły się warsztaty, w których udział wzięli uczniowie technikum budowlanego w Siedlcach. Pierwszą ich część pod hasłem "INŻYNIER GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ JAKO UCZESTNIK PROCESU BUDOWLANEGO" poprowadził dr inż. Bartosz Zegardło. Podczas spotkania zaprezentowano młodzieży zawód inżyniera gospodarki przestrzennej i opisano jego wpływ na kreowanie przestrzeni. Wskazano również powiązania działalności inżyniera gospodarki przestrzennej z procesem budowlanym. Ponadto uczestnicy warsztatów zapoznali się z zakresem prac projektowych realizowanych w ramach przedmiotu PLANOWAMIE PRZESTRZENNE i KSZTAŁTOWANIE TERENÓW ZIELENI, prowadzanych na kierunku gospodarka przestrzenna. Odbyło się także spotkanie ze studentami tego kierunku. Ciekawym elementem wizyty był wykład dotyczący petrografii i zwiedzanie Wydziałowego Laboratorium Badań Strukturalnych i Analiz Przyrodniczych.

Mamy nadzieję, że absolwenci technikum zawitają w progi naszej uczelni, a wiedza którą nabędą podczas studiów, poszerzy i uzupełni ich dotychczasowe zainteresowania.

IMG 20200130 104021 kopia

IMG 20200130 120510 kopia